O nas

Cenisz sobie nietuzinkowe, a zarazem niezwykle dekoracyjne produkty wykonane z naturalnego kamienia? Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą sklepu Pulan. Tylko u nas znajdziesz unikatowe, ręcznie wykonane kolekcje kamienne. Sprzedajemy między innymi wannyumywalkiwazonydonicedekoracje do ogrodu oraz skamieniałe drewno. Wysoki kunszt realizacji sprawia, że nasze wyroby podbijają rynek! Wszystkie produkty są wytwarzane dla nas w Indonezji przez tamtejszych rzemieślników. Stawiamy przede wszystkim na wysokojakościowy surowiec: marmur, kamień rzeczny-otoczak, kamień wulkaniczny, piaskowiec, kamień drzewny i wiele innych.

o nas
zdjęcie o nas
Nie da się ukryć, że nasze produkty są unikatowe i wyjątkowe. Uwielbiamy egzotyczną kulturę Bali, chcemy zachęcić również Polaków do sięgnięcia po tak niespotykane, kamienne wyroby. Co ciekawe, proces tworzenia kamieni jest bardzo długi i żmudny. Uważa się, że formują się one przez tysiące, a nawet miliony lat. Produkty wykonane przy wykorzystaniu tego surowca są zatem niezwykle solidne, mocne, a także designerskie. Kupując w sklepie Pulan umywalki, wanny lub dekoracje kamienne możesz nadać swoim wnętrzom niepowtarzalnego charakteru. Z pewnością wyroby te świetnie będą prezentować się zarówno w budynkach urządzonych w sposób nowoczesny, glamour, jak i tradycyjny. Idealnie wkomponowują się również we wnętrza nieco surowe i minimalistyczne. Dzięki nowoczesnej obróbce kamienia można tworzyć naprawdę ciekawe kształty i formy. Pozwala nadać to produktom indywidualnego charakteru.
Dawid Przybylski
CEO
0
Rok założenia
0 +
produktów
0 %
Satysfakcji klienta

Warto również wspomnieć, że nasza firma zajmuje się sprzedażą produktów z naturalnego kamienia, które stanowią ozdobę ogrodu. Elementy małej architektury wykonane z tego surowca z pewnością przykują wzrok zarówno przybyłych gości, jak i przechodniów. W naszej ofercie znajdziesz wiele ciekawych dekoracji: rzeźby, lampiony oraz niezwykle designerskie donice. Jeśli szukasz zatem czegoś wyjątkowego do swojego ogrodu, z pewnością się nie zawiedziesz!

Co istotne, każdy kamień jest wydobywany przez naszych pracowników ręcznie w sposób niezwykle ostrożny, następnie jest on poddawany dokładnemu oczyszczaniu. Nasi pracownicy sortują kamienie w zależności od grubości oraz odcienia. W ten sposób każdy kamień przypisywany jest do konkretnego produktu. Nie wykorzystujemy żadnych imitujących materiałów ani kamieni z domieszką tworzyw sztucznych. Dla nas liczy się przede wszystkim naturalność tego surowca i jego niepowtarzalny wygląd.

Nie da się ukryć, że zarówno kamień naturalny, jak i skamieniałe drewno są produktami solidnymi oraz ponadczasowymi. Odpowiednio zadbane na pewno przetrwają kilka, a nawet kilkanaście lat. Ponadto wyroby z tego surowca są niezwykle łatwe w utrzymaniu czystości. Co więcej, trudno je trwale uszkodzić bądź zarysować. Oprócz tego cechuje je niepowtarzalny design.

Zapisz się do naszego newslettera

Zobacz najnowszą kolekcję i Uzyskaj ofertę specjalną